Logo

Posmi

1. GRUPAS SABRAUKUMI

Vieta

1. SABRAUKUMS - Jelgavas novada Sporta centrs (06. - 07.03.2022.)
Aviācijas iela 8 F

2. SABRAUKUMS - Kuldīgas novada Sporta skolas halle (25. - 26.03.2022.)
Piltenes iela 25

3. SABRAUKUMS - Jelgavas novada Sporta centrs (02.04.2022.)
Aviācijas iela 8 F

Laiks

1. SABRAUKUMS

06.03.2022.
10:00 
Jelgavas novada SC 1 (J.L., S.B.) VS Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
11:45 Jelgavas novada SC 2 (M.C.) VS Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
13:30 Jelgavas novada SC 1 (J.L., S.B.) VS Liepājas Sporta spēļu skola
15:15 Jelgavas novada SC 2 (M.C.) VS Liepājas Sporta spēļu skola

07.03.2022.
17:00 Jelgavas novada SC 1 (J.L., S.B.) VS Jelgavas novada SC 2 (M.C.)

2. SABRAUKUMS

23.03.2022.
16:00
Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.) VS Kuldīgas novada SS 2 (A.M.)

25.03.2022. 
13:00 
Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.) VS Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
14:30 Kuldīgas novada SS 2 (A.M.) VS Liepājas Sporta Spēļu skola
16:00 Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.) VS Liepājas Sporta Spēļu skola
17:30 Kuldīgas novada SS 2 (A.M.) VS Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)

26.03.2022. 
10:00 
Liepājas Sporta Spēļu skola VS Rīgas Volejbols skola 1 (V.K.)

3. SABRAUKUMS

02.04.2022.
10:00 Jelgavas novada SC 1 (J.L.) VS Kuldīgas novada SS 2 (A.M.)
11:45 Jelgavas novada SC 1 (J.L.) VS Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.)
13:30 Jelgavas novada SC 2 (M.C.) VS Kuldīgas novada SS 2 (A.M.)
15:15 Jelgavas novada SC 2 (M.C.) VS Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.)

Rezultāti
KOMANDA PUNKTI  VIETA
Rīgas VS 1 (V.K.) 10 1.
Jelgavas NSC 1 (J.L./S.B.) 8 3.
Liepājas SSS 7 4.
Jelgavas NSC 2 (M.C.)

5

6.
Kuldīgas NSS 1. kom. (I.Ņ.) 9 2.
Kuldīgas NSS 2. kom. (A.M.) 6 5.


1. SABRAUKUMA REZULTĀTI

Jelgavas novada SC 1 (J.L., S.B.) 2:3 Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
(14:25,8:25,25:21,25:18,5:15)

Jelgavas novada SC 2 (M.C.) 0:3 Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
(5:25,10:25,9:25)

Jelgavas novada SC 1 (J.L., S.B.) 3:0 Liepājas Sporta spēļu skola
(25:15,25:18,25:12)

Jelgavas novada SC 2 (M.C.) 0:3 Liepājas Sporta spēļu skola
(9:25,13:25,18:25)

Jelgavas novada SC 1 (J.L., S.B.) 3:0 Jelgavas novada SC 2 (M.C.)
(25:13,25:7,25:9)

2. SABRAUKUMA REZULTĀTI

Kuldīgas NSS 1 kom. (I.Ņ.) 3:0 Kuldīgas NSS 2 kom. (A.M.)
(25:19, 25:13, 25:9)

Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.) 1:3 Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
(25:17, 17:25, 16:25, 18:25)

Kuldīgas novada SS 2 (A.M.) 0:3 Liepājas Sporta Spēļu skola
(16:25, 9:25, 21:25)

Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.) 3:0 Liepājas Sporta Spēļu skola
(25:8, 25:14, 28:26)

Kuldīgas novada SS 2 (A.M.) 0:3 Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
(17:25, 15:25, 11:25)

Liepājas Sporta Spēļu skola 0:3 Rīgas Volejbola skola 1 (V.K.)
(11:25, 12:25, 23:25)

3. SABRAUKUMA REZULTĀTI

02.04.2022.
Jelgavas novada SC 1 (J.L.) 3:0 Kuldīgas novada SS 2 (A.M.)
(25:7, 25:11, 25:13)

Jelgavas novada SC 1 (J.L.) 0:3 Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.)
(20:24, 24:26, 19:25)

Jelgavas novada SC 2 (M.C.) 0:3 Kuldīgas novada SS 2 (A.M.)
(12:25, 18:25, 9:25)

Jelgavas novada SC 2 (M.C.) 0:3 Kuldīgas novada SS 1 (I.Ņ.)
(10:25, 10:25, 16:25)

2. GRUPAS SABRAUKUMI

Vieta

1. SABRAUKUMS - Cēsu Sporta nams (05. - 06.03.2022.)
Pūces iela 2 A 

2. SABRAUKUMS - Limbaži
Limbažu vidusskola - Parka iela 38 (25.03.2022.)
Limbažu novada Sporta skola - Parka iela 36 (02.04.2022.)

3. SABRAUKUMS - Daugavpils (25.03.2022.)
Kandavas iela 17A

Laiks

1. SABRAUKUMS - CĒSIS

05.03.2022.
16:00 Cēsu pilsētas SS VS Daugavpils BJSS

06.03.2022. 
10:00 Limbažu novada SS VS Daugavpils BJSS
11:45 Cēsu pilsētas SS VS Smiltenes pilsētas BJSS
13:30 Daugavpils BJSS VS Smiltenes pilsētas BJSS
15:15 Cēsu pilsētas SS VS Limbažu novada SS

2. SABRAUKUMS - LIMBAŽI

25.03.2022.
16:00 Limbažu novada Sporta skola VS Smiltenes BJSS

02.04.2022.
11:00 Limbažu novada Sporta skola VS Gulbenes novada BJSS
12:45 Smiltenes pilsētas BJSS VS Rēzeknes novada BJSS
14:30 Limbažu novada Sporta skola VS Rēzeknes novada BJSS
16:15 Gulbenes novada BJSS VS Smiltenes pilsētas BJSS

3. SABRAUKUMS - DAUGAVPILS

25.03.2022.
10:00 Daugavpils BJSS VS Rēzeknes novada BJSS
11:30 Cēsu pilsētas Sporta skola VS Rēzeknes novada BJSS
13:00 Daugavpils BJSS VS Gulbenes novada BJSS
14:30 Cēsu pilsētas Sporta skola VS Gulbenes novada BJSS

Rezultāti
KOMANDA PUNKTI (Setu attiecība) VIETA
Daugavpils BJSS 9 (12:5) 2.
Gulbenes n.BJSS 8 (9:7) 3.
Cēsu PSS 6 (6:12) 5.
Smiltenes p.BJSS

7 (6:9)

4.
Limbažu n.SS 10 (15:0) 1.
Rēzeknes n.BJSS 5 (0:15) 6.


Cēsu pilsētas SS 2:3 Daugavpils BJSS
(25:20, 25:16, 21:25, 23:25, 7:15)

Limbažu novada SS 3:0 Daugavpils BJSS
(25:15, 25:12, 25:14)

Cēsu pilsētas SS 0:3 Smiltenes pilsētas BJSS
(22:25, 18:25, 24:26)

Daugavpils BJSS 3:0 Smiltenes pilsētas BJSS
(25:20, 25:21, 25:17)

Cēsu pilsētas SS 0:3 Limbažu novada SS
(10:25, 11:25, 10:25)

Limbažu novada Sporta skola 3:0 Smiltenes BJSS
(25:13; 25:15; 2:8)

Limbažu novada SS 3:0 Gulbenes novada BJSS
(25:9; 25:9; 25:8)

Smiltenes pilsētas BJSS 0:3 Gulbenes novada BJSS
(18:25; 20:25; 21:25)

Limbažu novada SS 3:0 Rēzeknes novada BJSS
(25:9; 25:8; 25:9)

Rēzeknes novada BJSS 0:3 Smiltenes pilsētas BJSS
(20:25; 17:25; 12:25)

Daugavpils BJSS 3:0 Rēzeknes novada BJSS
(25:9; 25:14; 25:9)

Cēsu pilsētas Sporta skola 3:0 Rēzeknes novada BJSS
(25:17; 26:24; 25:16)

Daugavpils BJSS 3:0 Gulbenes novada BJSS
(25:23; 25:18; 25:12)

Cēsu pilsētas Sporta skola 1:3 Gulbenes novada BJSS
(25:19; 13:25; 23:25; 21:25)

3. GRUPAS SABRAUKUMI

Vieta

1. SABRAUKUMS - Rīgas Volejbola skola (05. - 06.03.2022.)
Cieceres iela 9

2. SABRAUKUMS - Lejaskurzemes Sporta centrs (25.03.2022.)
Ziedu iela 7, Aizpute

3. SABRAUKUMS - Rīgas Volejbola skola (01.04. - 02.04.2022.)
Cieceres iela 9

4. SABRAUKUMS - Rīgas Volejbola skola (02.04.2022.)
Cieceres iela 9

5. SABRAUKUMS - Skrundas vidusskola (19.04.2022.)
Liepājas iela 12

Laiks

1. SABRAUKUMS - Rīga

05.03.2022.
18:00 Jūrmalas SS VS Dienvidkurzemes SS

06.03.2022. 
10:00 Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) VS Dienvidkurzemes SS
11:45 Rīgas Volejbola skola (L.V.) VS Dienvidkurzemes SS
13:30 Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) VS Jūrmalas SS
15:15 Rīgas Volejbola skola (L.V.) VS Jūrmalas SS

2. SABRAUKUMS - Aizpute

25.03.2022.
13:00
Dienvidkurzemes SS VS Kuldīgas novada Sporta skola
13:00 Jūrmalas Sporta skola VS Minusas Volejbola skola
15:00 Dienvidkurzemes SS VS Minusas Volejbola skola
15:00 Jūrmalas Sporta skola VS Kuldīgas novada Sporta skola

3. SABRAUKUMS - Rīga

01.04.2022.
17.30
Rīgas Volejb.sk (A.V.K.) VS Rīgas Volejb.sk. (L.V.)

02.04.2022.
10:00
Rīgas Volejb.sk (A.V.K.) VS Minusas Volejbola skola
11:45
Rīgas Volejb.sk (L.V.) VS Minusas Volejbola skola
13:30
Rīgas Volejb.sk. (A.V.K.) VS Kuldīgas NSS/Skrunda
15:15
Rīgas Volejb.sk. (L.V.) VS Kuldīgas NSS/Skrunda

4. SABRAUKUMS - Rīga

02.04.2022.
10:00 Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) VS Minusas Volejbola skola
11:45 Rīgas Volejbola skola (L.V.) VS Minusas Volejbola skola
13:30 Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) VS Kuldīgas novada SS / Skrunda
15:15 Rīgas Volejbola skola (L.V.) VS Kuldīgas novada SS / Skrunda

5. SABRAUKUMS

19.04.2022.
17:00
Kuldīgas NSS/Skrunda VS Minusas VS

Rezultāti
KOMANDA PUNKTI (Setu attiecība) VIETA
Minusas VS (6:10) 4.
Jūrmalas SS (0:15) 6.
Kuldīgas NSS/Skrunda (9:7) 3.
RVS (L.V.)

(5:12)

5.
Dienvidkurzemes SS 9 (12:3) 2.
RVS (A.V.K.) 10 (15:0) 1.


05.03.2022.
Jūrmalas SS 0:3 Dienvidkurzemes SS 
(15:25, 14:25, 20:25)

06.03.2022.
Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) 3:0 Dienvidkurzemes SS
 (28:26, 25:18, 25:16)

Rīgas Volejbola skola (L.V.) 0:3 Dienvidkurzemes SS
(19:25, 11:25, 23:25)

Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) 3:0 Jūrmalas SS 
(25:16, 25:20, 25:16)

Rīgas Volejbola skola (L.V.) 3:0 Jūrmalas SS
(25:11, 25:11, 25:14)

25.03.2022.
Dienvidkurzemes SS 3:0 Kuldīgas novada Sporta skola 
(25:18; 25:16; 25:21)

Jūrmalas Sporta skola 0:3 Minusas Volejbola skola
 (10:25; 21:25; 16:25)

Dienvidkurzemes SS 3:0 Minusas Volejbola skola
 (25:15; 25:10;25:13)

Jūrmalas Sporta skola 0:3 Kuldīgas novada Sporta skola
 (5:25; 14:25; 19:25)

01.04.2022.
Rīgas Volejb.sk (A.V.K.) 3:0 Rīgas Volejb.sk. (L.V.)
(25:2, 25:5, 25:12)

02.04.2022.
Rīgas Volejb.sk (A.V.K.) 3:0 Minusas Volejbola skola
(25:10, 25:16, 25:14)

Rīgas Volejb.sk (L.V.) 1:3 Minusas Volejbola skola
(25:22, 14:25, 23:25, 15:25)

Rīgas Volejb.sk. (A.V.K.) 3:0 Kuldīgas NSS/Skrunda
(25:19, 25:19, 25:8)

Rīgas Volejb.sk. (L.V.) 1:3 Kuldīgas NSS/Skrunda
(13:25, 15:25, 25:17, 20:25)

19.04.2022.
Kuldīgas NSS/Skrunda 3:0 Minusas VS
(25:17;25:12;25:19)

FINĀLS

Vieta

FINĀLS par 1. - 6. vietu: Kuldīgas novada SS Sporta nams (30.04. - 01.05.2022.)

FINĀLS par 7. - 9. vietu: Gulbenes BJSS (30.04.2022.)
Skolas iela 10A

FINĀLS par 10. - 12. vietu: RSU Sporta klubs (30.04.2022.)  
Cigoriņu iela 3, Rīga

FINĀLS par 13. - 15. vietu: Cēsu Sporta nams (30.04.2022.)
Pūces iela 2A

FINĀLS par 16. - 18. vietu: Ozolnieku Sporta skola (30.04.2022.)
Stadiona iela 5, Ozolnieki

Laiks

FINĀLS par 1. - 6. vietu

30.04.2022.
10:00 Kuldīgas novada Sporta skola 1 VS Dienvidkurzemes SS
11:45 Rīgas Volejbola skola (A.V.K.) VS Rīgas Volejbola skola (V.K.)
13:30 Limbažu novada Sporta skola VS Dienvidkurzemes Sporta skola
15:15 Daugavpils BJSS VS Rīgas Volejbola skola (A.V.K.)
17:00 Kuldīgas novada Sporta skola 1 VS Limbažu novada Sporta skola
18:45 Daugavpils BJSS VS Rīgas Volejbola skola (V.K.)

01.05.2022.
10:00 par 5./6. vietu
11:45 par 3./4. vietu
13:30 par 1./2. vietu

FINĀLS par 7. - 9. vietu

30.04.2022.
10:00 
Gulbenes novada BJSS VS Kuldīgas nov. SS/ Skrunda
11:30 Kuldīgas nov. SS/ Skrunda VS Jelgavas nov. sporta centrs
13:00 Jelgavas nov. sporta centrs VS Gulbenes nov. BJSS

FINĀLS par 10. - 12. vietu

30.04.2022.
14:00 Minusas Volejbola skola VS Liepājas Sporta spēļu skola
16:00 Liepājas Sporta spēļu skola VS Smiltenes pilsētas Sporta skola
17:30 Minusas Volejbola skola VS Smiltenes pilsētas Sporta skola

FINĀLS par 13. - 15. vietu

30.04.2022.
11:00 
Cēsu pilsētas SS VS Rīgas Volejbola skola (L.V.)
12:45 Cēsu pilsētas SS VS Kuldīgas novada SS
14:30 Rīgas Volejbola skola (L.V.) VS Kuldīgas novada SS

FINĀLS par 16. - 18. vietu

30.04.2022.
11:00 
Jūrmalas Sporta skola VS Jelgavas novada Sporta centrs
12:30 Jūrmalas Sporta skola VS Rēzeknes novada BJSS
14:00 Rēzeknes novada BJSS VS Jelgavas novada Sporta centrs 

Rezultāti


Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2023 Latvijas volejbola federācija