Logo

Kalendārs

Turpmāk Latvijas pludmales volejbola čempionāts nesīs DEPO OPEN 2022 nosaukumu ar tam pavadošo devīzi “Viss, lai darītu!’’.

Visi seši šovasar ieplānotie posmi būs gan sieviešu, gan vīriešu komandām.

Kopā ar jauno ģenerālsponsoru DEPO un citiem atbalstītājiem, Latvijas Volejbola federācija gatavojas neaizmirstamai vasarai un, pieturoties pie pārbaudītām vērtībām un tradīcijām, arī šogad, maija beigās, pirmais čempionāta posms tiks aizvadīts Ventspils zilā karoga pludmalē.

Lielākais jaunums sieviešu komandām un kvēlajiem pludmales volejbola līdzjutējiem, kuri jau gadu desmitiem apmeklē turnīru “Saulkrastu Kokteilis” ir tas, ka šovasar, pirmo reizi vēsturē, šajā posmā būs iespēja atbalstīt arī sieviešu komandas. Visiem atbalstīt gribētājiem un tiem, kuri savu vasaru saista ar šo senāko pludmales volejbola pasākumu, jāpievērš uzmanība kalendāram, jo šogad posms, līdzīgi kā pagājušajā sezonā, Saulkrastos notiks jau jūnija vidū.

Jūlija pirmajā pusē pludmales volejbola sabiedrība tiks aicināta uz viesmīlīgajām Cēsīm. Cēsu Olimpiskā centra pludmales laukumos jūlija pirmajā pusē Latvijas čempionāta posms norisināsies jau piekto gadu.

Pagājušā gadā pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas čempionāta posms atrada savu mājvietu Liepājā un šī lieliskā pieredze ir iedvesmojusi pludmales volejbolu arī šogad viesoties vēju pilsētā. Līdz ar to, ceturtais čempionāta posms tiks aizvadīts Kurzemes jūrmalā.  

2022. gada sezonā būs par vienu posmu vairāk, salīdzinot ar 2021. gadu - pēc gada pārtraukuma, pludmales volejbols atgriežas Latgalē. Piektais posms augusta sākumā norisināsies zilo ezeru zemes galvaspilsētā Daugavpilī, Stropu ezera centrālajā pludmalē.

Jūrmala pludmales volejbolistus sagaidīs augusta beigās, kur sportisti un atbalstītāji gaidīti uz neaizmirstamu vasaras noslēgumu – fināla posmu Majoru pludmalē Latvijas čempionātā pludmales volejbolā. Piecos posmos dalībnieku vidū, kā ierasts, būs arī ārvalstu pludmales volejbolisti, bet Jūrmalā Latvijas čempionāta medaļas dalīs tikai Latvijas dueti.

Ieeja uz visām “DEPO Open” spēlēm būs bez maksas, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt sportisku atmosfēru, labu mūziku un karstus karsējmeiteņu priekšnesumus.

Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2024 Latvijas volejbola federācija